Pwodwi Deskripsyon
| Non pwodwi | Twous Reparasyon Pad Fren |
| Orijin | Hebei, Lachin |
| Nimewo OEW | D1325 |
| Lajè | 113.3 mm |
| Wotè | 40.8 mm |
| Epesè | 15.3 mm |
| Modèl aplikab | TOYOTA Highlander 2008-2013; TOYOTA Highlander Hybrid 2013-2014 |
| Kondisyon | Nouvo mak machin |
| Materyèl | asye pur |
| Kalite | 100% teste |
| Minimòm kantite lòd | 100 ansanm |
| Tan livrezon | 10-25 jou |
| Garanti | 1 ane |
| Non pwodwi | Klip plak fren pou TOYOTA Highlander |
Adaptabilite
Ki fèt espesyalman pou modèl Toyota Highlander, klip sa yo gwosè ak fòm byen presi pou asire yon anfòm pafè nan plak fren yo ak konpa fren yo.
Li apwopriye pou modèl Toyota Highlander nan diferan ane ak konfigirasyon, ki montre bon adaptabilite ak adaptabilite.
Materyèl ak fòs
Klip kenbe yo anjeneral fèt ak materyèl ki gen gwo fòs, tankou asye pur oswa alyaj, asire ase fòs ak rezistans.
Materyèl sa a ka kenbe pèfòmans ki estab anba itilizasyon alontèm ak souvan epi li pa fasil defòme oswa domaje.
Fasilite enstalasyon
Clip kenbe a fèt ak fasilite enstalasyon nan tèt ou, sa ki pèmèt pwopriyetè machin oswa teknisyen sèvis yo fasil sekirize kousinen fren yo sou konpa fren yo.
Avèk enstriksyon detaye enstalasyon ak zouti, li ka senplifye pwosesis enstalasyon an epi redwi tan enstalasyon ak konpleksite.
Konpayi Entwodiksyon


Fonksyon pwodwi
Amelyore sistèm frenaj ou a ak Klip Prentan Fren Anti-Rattle! Klip sa yo, souvan neglije, jwe yon wòl kritik nan anpeche fren an tiklatman ak vibrasyon. Kat sous dlo yo bezwen pou chak étrier sou chak aks devan. Ranje nou an gen ladan gwosè divès kalite kostim modèl espesifik. Eksplore seleksyon nou an pou anfòm pafè a epi fè eksperyans diferans nan kalite.

Atelye faktori

Egzibisyon



sètifika

FAQ

Modèl machin aplikab yo
|
Mak oto |
Modèl machin |
kalite |
ane patikilye |
|
Toyota |
zile |
MPV |
2007- |
|
Toyota |
segondè 2.7 ( |
Fèmen Off-Road Veyikil |
2009-2012 |
Baj popilè: klip pad fren pou toyota highlander, Lachin fren pad klip pou toyota highlander founisè, faktori


