Pwodwi Deskripsyon
| Non pwodwi | Twous Reparasyon Pad Fren |
| Orijin | Hebei, Lachin |
| Nimewo OEW | D1303 |
| Lajè | 143.6 mm |
| Wotè | 84.3 mm |
| Epesè | 18 mm |
| Modèl aplikab | LEXUS LX570 2008-2011; TOYOTA Land Cruiser 2008-2011; TOYOTA Tundra 2007-2014 |
| Kondisyon | Nouvo mak machin |
| Materyèl | asye pur |
| Kalite | 100% teste |
| Minimòm kantite lòd | 100 ansanm |
| Tan livrezon | 10-25 jou |
| Garanti | 1 ane |
| Non pwodwi | Fren Étrier Clips kousinen |
Konpayi Entwodiksyon


Avantaj pwodwi yo
Konpayi nou an espesyalize nan pwodiksyon an nan matyè premyè tankou Nerjaveèi, 65NN, plak asye, fèy plastik, kawotchou, elatriye Nou menm tou nou pwodwi pati fren vapè, Pwodwi pou Telefòn fren fren, pati moule piki, sous dlo fil, ak divès kalite pati mekanik etann, Stamping pati, ak nouvo pwodwi enèji. Tout workflow estrikteman swiv TF16949:2016 ak GB/T19001-2008/1s 09001:2008 sistèm jesyon kalite pwosesis vapè fren eleman. Soti nan enspeksyon faktori materyèl bwit, enspeksyon, ak jesyon depo nan pwosesis pwodiksyon an. Pwodiksyon an pwodwi fini gen kontwòl kalite strik ak 100% enspeksyon. Anplwaye ekselan, teknoloji avanse, ekipman sofistike, ak jesyon strik se baz fondamantal pou yon konpayi kontinye grandi ak genyen kliyan ak pwodwi li yo.

Atelye faktori

Egzibisyon



sètifika

FAQ

Tanpri kontakte pwofesyonèl nou yo pou plis detay.
Baj popilè: fren étrier klip kousinen, Lachin fren étrier klip kousinen Swèd, faktori


