Pwodwi Deskripsyon
| Non pwodwi | Twous reparasyon pad fren |
| Orijin | Hebei, Lachin |
| Nimewo OEW | D1317 |
| Lajè | 136.9 mm |
| Wotè | 63.1 mm |
| Epesè | 19.8 mm |
| Modèl aplikab | DODGE TRUCK Sprinter 2500 2007-2009; FREIGHTLINER Sprinter 2500 2011-2014; MERCEDES Sprinter 2500 |
| Kondisyon | Nouvo mak machin |
| Materyèl | asye pur |
| Kalite | 100% teste |
| Minimòm kantite lòd | 100 ansanm |
| Tan livrezon | 10-25 jou |
| Garanti | 1 ane |
| Non pwodwi | Metal kenbe Clip pou MERCEDES Sprinter |
Konpayi Entwodiksyon


sevis nou an
1. Livrezon pou echantiyon: 3-15 Jou.
2. Tan livrezon: 10-30 Jou travay/Depann sou kantite lòd.
3. Shipment: pa lanmè, pa Air oswa eksprime.
4. Sèvis Komèsyal: Nenpòt enfòmasyon ki soti nan ou pral reponn nan 24 èdtan.
Nou bay sèvis apre-lavant pwofesyonèl pou ou!
Tracking machandiz ou apre anbake jiskaske ou resevwa yo satisfyingly! Lè ou te resevwa machandiz yo, teste yo, epi ban m 'yon fidbak.Si ou gen nenpòt kesyon sou pwoblèm nan, kontakte avèk nou, nou pral ofri fason pou rezoud pou ou.

Atelye faktori

Egzibisyon



sètifika

FAQ

Modèl machin aplikab yo
|
Mak oto |
Modèl machin |
kalite |
ane patikilye |
|
Benz |
lineyè 3-t |
Platfòm/Chasi |
2009-2016 |
|
VW |
CRAFTER 30-35 Otobis |
Otobis |
2006-2011 |
|
VW |
Bwat ATÈ 30-50 |
Bwat |
2006-2011 |
Baj popilè: metal kenbe clip pou mercedes sprinter, Lachin metal kenbe clip pou founisè mercedes sprinter, faktori


