Pwodwi Deskripsyon
| Non pwodwi | Twous reparasyon pad fren |
| Orijin | Hebei, Lachin |
| Nimewo OEW | D1578 |
| Lajè | 137.7 mm |
| Wotè | 52.1 mm |
| Epesè | 16 mm |
| Modèl aplikab | HONDA Civic 2012-2014; HONDA Civil EX 2012 |
| Kondisyon | Nouvo |
| Materyèl | asye pur |
| Kalite | 100% teste |
| Minimòm kantite lòd | 100 ansanm |
| Tan livrezon | 10-25 jou |
| Garanti | 1 ane |
| Non pwodwi | Klip plak fren machin pou HONDA |
Konpayi Entwodiksyon


Entwodiksyon pwodwi
Kousinen fren machin, ke yo rele tou kousinen fren machin, al gade nan materyèl friksyon ki fikse sou tanbou fren oswa disk fren ki wotasyon ak wou yo. Kousinen friksyon yo ak kousinen yo pote presyon ekstèn, pwodwi friksyon ak reyalize objektif la nan ralantisman machin.
Kousinen fren machin yo jeneralman konpoze de plak asye, kouch izolasyon adezif, ak blòk friksyon. Plak asye yo bezwen kouvwi pou anpeche rouye. Pandan pwosesis kouch la, SMT-4 founo tanperati tracker la itilize pou detekte distribisyon tanperati a pandan pwosesis kouch la pou asire bon jan kalite.

sèvis apre-sale
1. Swiv lavant ak fidbak kliyan.
2. Ede kliyan nan pwezante pwodwi, analiz mache, ak pwomosyon.
3. Si gen nenpòt pwoblèm ak pwodwi a ke yo te dekadans, tanpri bay foto ak videyo epi retounen yo bay kliyan an gratis.
4. Garanti: 1 ane
Atelye faktori

Egzibisyon



sètifika

FAQ

Modèl machin aplikab yo
|
Mak oto |
Modèl machin |
motè |
kalite |
ane patikilye |
|
Honda |
Honda CivicIX 2012/02- |
R18Z4 |
Hatchback |
2012- |
|
Honda |
Honda CIVIC IX Saloon (FB, FG) 2011/09- |
R18Z4 |
Saloon |
2012- |
Baj popilè: machin fren pad klip pou honda, Lachin machin fren pad klip pou honda Swèd, faktori


