Konparezon nan paramèt pwodwi
| Kalite pati | Disc Fren Saliper |
| Estati lifecycle | Disponib nan lòd |
| Sa ki nan pake | Kalib; Fèy enstriksyon; Bracket; Twous Materyèl |
| UPC | 00082617757690,00082617757683 |
| Pockaged Pwa | 6.30 lb |
| Nimewo oe | 44011EA04A, 44011ZL40A, 44011ZL42A,5540282Z00, 5540282Z20,44001EA04A, 44001ZL40A, 44001ZL42A,5540182Z00, 5540182Z20 |
| Modèl machin | Nissan/Suzuki |
| Gwosè pò bleeder | M10x1.0 |
| Mounting twou fil dyamèt | 0.472 nan |
| Mounting twou fil dyamèt | 11.98408 mm |
| Mounting twou fil gwosè | M12x1.25 |
| Monte dyamèt twou | 0.472 nan |
| Monte dyamèt twou | 11.98408 mm |
| Gwosè fil Inlet | M10x1.0 |
| Inlet gwosè pò | 0.394 nan |
| Inlet gwosè pò | 10.00366 mm |
| Materyèl Piston | Asye |
| Kantite Piston | 1 |
| Dyamèt Piston | 1.5 nan |
| Dyamèt Piston | 38.09 mm |
| Non pwodwi | Auto frenaj sistèm konpa |
Istwa Konpayi Entwodiksyon

Cangzhou Kafeier Auto Pati Co., Ltd.
Te fonde an 2015, nou se yon antrepriz pro pou sistèm machin pasaje/konpozan, ak 30+ ane eksperyans nan pwodiksyon, 200m anyèl output.Nou kouvri 3,000 modèl (Volkswagen, Audi, Toyota, Benz, BMW, elatriye) & ofri koutim fren CAMPERS pa nimewo OEM. Sèvi ak Distribisyon/Stamping pou fè, aliminyòm, kawotchou, elatriye, ak Kovèti pou tès Pro. Tout pwodwi gen sètifikasyon IATF 16949.
Pwodwi Entwodiksyon
Si "konpa fren" kite ou grate tèt ou, pa enkyete-ou ap nan bon konpayi. Zetwal sa yo ensifizan nan sistèm fren machin ou an fè leve a lou, men pi fò nan nou pa janm ba yo yon dezyèm te panse. Li lè ki chanje.
Isit la nan verite a: Lè ou slam sou fren yo, konpa yo se MVP yo. Panse a yo kòm ti, kranpon difisil-yo gen tan pwan kenbe nan rotor yo fren (sa yo disk metal klere dèyè wou ou) lè l sèvi avèk kousinen fren, ak priz yo kreye friksyon ki ralanti ou desann. Pa gen konpa? Pa gen kanpe. Senp tankou sa.
Pou kenbe yo nan fòm, veye pou drapo wouj: fren egu oswa yon arè tranble ta ka vle di yo pa ap blocage respire. Epi yo pa sote regilye chèk-pwòp, ki byen wile konpa vle di lis, arè san danje, chak fwa.
Pwochen fwa ou frape fren yo, rezèv yon panse pou sa yo travayè trankil. Yo se rezon ki fè ou vini nan yon kanpe fiks, mil apre mil.

Foto gwoup nan egzibisyon an
Nan moman sa a cho nan konklizyon egzibisyon an, nou te kaptire sa a foto gwoup presye nan zòn nan debaz nan sal la egzibisyon pati oto. Nan foto a, manm ekip la, patnè egzibisyon, ak vizitè ki Sarepta yo kominike kanpe kòt a kòt. Dèyè yo, manto yo ekspozisyon pwodwi toujou pote chalè a pèsistan nan diskisyon lajounen, ak materyèl yo egzibisyon nan men yo se ti kras vizib.
Nan chak souri manti swe nan jou nan preparasyon, antouzyasm a pou sou -sou sit kominikasyon, ak pi enpòtan, senserite nan kòlèg li nan endistri a rasanble ansanm - soti nan diskisyon sou detay pwodwi nan Aparisyon nan entansyon koperasyon, chak ti jan nan benefis nan egzibisyon sa a te kaptire nan foto sa a gwoup.
Li se pa sèlman yon foto, men tou, yon kontra Bondye cho nan kolaborasyon nou yo ak patnè ak vwayaj nou an ansanm ak endistri a, yo pote egzibisyon sa a nan yon fèmen pafè.





FAQ
K: Ki kantite lòd minimòm pou chak atik?
A: modèl biznis nou an se lavant plas, epi si nou gen envantè, pa gen okenn limit sou moqusually, nou ka aksepte yon MOQ nan 10 moso.
K: Èske pwodwi yo ki te pwodwi pa konpayi ou sètifye?
A: Konpayi nou an gen IATF16949 Otomobil Sètifikasyon Sistèm Jesyon Kalite, Sistèm Jesyon Kalite B/T19001-2016/ISO 9001: 2015
Sètifika nou an


Konpayi nou an kenbe yon pòtfolyo nan envansyon entènasyonal ak domestik ak sèvis piblik rive modèl, ki kouvri jaden teknik debaz nan pwodwi fren nou an pwodwi-bay solid pwoteksyon legal pou inovasyon pwodwi, optimize pèfòmans, ak compétitivité mache. Anplis, nou te jwenn avèk siksè IATF16949 (otomobil endistri-espesifik) ak ISO9001 Entènasyonal Kalite Sistèm Jesyon Sètifikasyon. Sètifikasyon sa yo asire kontwòl kalite strik nan tout pwosesis la, ki soti nan seleksyon materyèl anvan tout koreksyon ak manifakti pwodiksyon nan enspeksyon pwodwi fini, garanti ke chak pakèt nan pwodwi satisfè estanda yo aksè strik nan tou de domestik ak entènasyonal mache otomobil.
Modèl ki aplikab yo
|
Ane |
Fè | Modèl | Machin |
| 2006 - 2008, 2011 - 2015 | Nissan | Fwontyè | 2.4L |
| 2005 - 2019, 2021 - 2025 | Nissan | Fwontyè | 2.5L |
| 2020 - 2025 | Nissan | Fwontyè | 3.8L |
| 2005 - 2020 | Nissan | Fwontyè | 4.0L |
| 2005 | Nissan | Xterra | 2.5L |
| 2005 - 2015 | Nissan | Xterra | 4.0L |
| 2009 - 2012 | Suzuki | Ekwatè | 2.5L |
| 2009 - 2012 | Suzuki | Ekwatè | 4.0L |
Baj popilè: Konpa fren dèyè pou modèl Nissan-Cardone 19-B2994 & 19-B2995, Lachin dèyè konpa fren pou Nissan Modèl-Cardone 19-B2994 & 19-B2995 Konpayi fabrikasyon, Swèd, faktori


